Pay Per Click Management

Tık Başı (PPC) Stratejisi

Tıklama Başına Ödeme anında etki gösterir ve büyük arama motorlarının ilk sayfasında görüntülenme sonucu, markanızın çok daha fazla kişiye erişmesini ve görünür olmasını sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve pazar durumlarına göre tasarlanır. Sunduğumuz güncel Tıklama Başına Ödeme servislerimiz şöyledir: Ücretli arama reklamları, video reklamları, sayfa reklamları, PPC yeniden pazarlama ve sosyal reklamcılık.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sağlıyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyor ve yatırım karlılığının maksimum olmasını garanti altına almak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini kontrol ediyoruz.
Olağanüstü sonuçlar elde etmemiz, müşterimizin işini ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına olan isteklerinin detaylı incelemesinin yanı sıra önerilen aktivitelerin önceliklendirilmiş listesindeki seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel tasarlanan yaklaşımımıza bağlıdır.

Ücretli Arama Reklamları

PPC arama reklamlarımızla pozitif yatırım karlılığı elde edin. Paranızı akıllıca harcayın ve reklamcılığın en hedefe yönelik olanını, en uygun maliyetli olanını kullanın.

PPC Yeniden Tasarlama

Potansiyel müşterilerinizi sadık müşteriler haline getirin. Profesyonellerden oluşan takımımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi gösteren kullanıcıların tekrar katılımını sağlar.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmaya mı ihtiyacınız var? Anahtar performans göstergelerinize ve hedeflerinize uygun bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştirelim.

Sayfa Reklamları

Marka görünürlüğünü, katılımı ve iletişimi arttırmak için bireysel sayfa reklamcılığı stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan cevap kampanyalarını hem de marka farkındalığı kampanyalarını başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

Video Reklamları

Online reklamcılık konusunda uzmanız. Takımımız, markanızın farkındalığını arttıracak video reklamlarını oluşturarak rakiplerinize göre avantaj sağlamanız için hazırdır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube reklamları konusunda tecrübeliyiz.

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Bugün bizimle iletişime geçin ve internet reklamcılığındaki yerinizi alın!


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.