Web Development Services

Sosyal Medya Pazarlama

Etkili bir sosyal strateji, katılımcı kitlenin büyümesini, sosyal varlığın sürmesini ve şirketin takipçileriyle kaynaşmasını sağlar.

Biz tam hizmet sunan bir SEO ajansıyız ve sosyal medya uzmanlarımız sizin iş hedeflerinize ulaşmanıza, hedef kitlenizi belirlemenize, bağlantı kurulabilecek ve paylaşılabilecek içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medya pazarlamanızı, çevrimiçi varlığınızın diğer yönlerine bağlamanıza yardımcı olur.

Sosyal medya pazarlama stratejinizi markanıza ve kitlenize özel olarak tasarlamaktayız. Tamamen desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama ve üretiminin yanı sıra blog yazarlarına ulaşma ve video dağıtımı gibi servisler elde ederek yeni müşteriler kazanacak ve karlılığınızı arttıracaksınız.
Sosyal medya hizmetlerimiz, marka, ürün veya hizmet farkındalığında artış ile sonuçlanan bilgi paylaşımı yapmanıza imkan tanır. Sosyal medya reklamcılığının sonuçları retweet, paylaşım, yorum, beğeni ve görüntüleme sayılarına yansır. Sosyal medya pazarlaması, kullanıcılar tarafından üretilen içeriklerin Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi sitelerde popüler olmasını sağlar.

Marka Takibi

Yazılım pazarlama içerisindeki sosyal medya araçlarını kullarının işinizin itibarını geliştirin. Markanızdan bahsedilen her yazıyı belirleyip kaydederek, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin anahtar endüstri terimine bağlı olarak ne dediğini keşfedin.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest yarışması, kısa bir süre içerisinde işinize kaliteli trafik akışını oldukça yükseltir. Uzmanlarımız hangi tip yarışmaların ve hangi sosyal ağ platformunun markanız için en uygun olduğuna karar verecektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya profesyonellerimiz, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden var olan ve potansiyel müşterilerinizle iletişime geçecek, web sitenize trafiği arttıracak ve hedef kitlenizi etkilemek ve onlarla ilişkiler kurmak adına harika sonuçlar elde edecektir.

Kurulum & Özel Profil Hazırlanımı

Harika görseller, etkileyici grafikler ve çarpıcı sayfa tasarımlarıyla oluşturulan sosyal medya profilleri, ilgiyi rakip firmalar yerine sizin üzerinize çekecektir.

Bugün bize projenizden bahsedin ve değişim başlasın

Bizim deneyimli çalışanlarımız sizin sosyal medyayı nasıl kullandığınızı takip edip, analizde bulunduktan sonra sizlere yardım edecekler.


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör