Web Design Services

Satış Ortaklığı

Reklamcı, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, satış ortaklığının temelinde yatar.

Satış ortaklığı, bir ziyaretçi yönlendirdiği için bir ortağı ödüllendirme veya istenilen bir eylemi, bir satın alma işlemi yapmak veya haber bültenine abone olmak gibi, yaptığı için bir müşteriyi ödüllendirmeden oluşan bir online reklamcılık formunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Satış ortaklığı bir yönden sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak düşünülebilir – sitenizden alışveriş yapması için müşterileri size yönlendiren, bağlantılı sitelerden oluşan bir ağ.

Ortak kampanyaları, en iyi sonuçları arama motoru optimizasyonu, tıklama başı ödeme ve e-posta pazarlama ile desteklendiğinde verir ve uygun araştırma süreçleri ile büyük hacimli satışları nedeniyle seyahat, perakende satış ve hizmet endüstrilerine oldukça uygundur.

Etkili satış ortaklığı, bir şeyler çıkacağını umarak farklı site sahiplerine bir avuç link atmak değildir. Bu, üçüncü parti sitelerle uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi, güvenilir sayfalarla endüstriyle alakalı siteler araştırmayı ve kaliteli, geri dönüşü yüksek trafik getirecek değerli bir ortak ağı kurmayı amaçlayan iyi planlanmış ve belirlenmiş bir çabadır.

Bunlara ek olarak başarılı bir satış ortaklığı aynı zamanda, özellikle satışlarda yığılma olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle ilgili esnek olmak gibi belli iş özelliklerini içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon ortaklarınızın sizin için daha sıkı çalışmasını sağlayacaktır.

 
 

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Satış ortaklığı ile sizde kendi web sitenizden maksimum oranda kar elde edebilirsiniz.


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.