Web Design Services

Şirketin Online Varlığının Analizi ve Denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işinizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Eksiksiz Şirket Analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, endüstrinizin net bir şekilde anlaşılabilmesi için sitenizi ve kampanya araştırmasını içerir. Aynı zamanda piyasadaki güncel pozisyonunuzu, ana rakiplerinize karşı belirler.

Detaylı bir denetim, web sitenizin performansını etkileyebilecek tüm potansiyel engelleri belirler ve tasfiye eder. Eksiksiz bir analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve işinizin ihtiyaç ve hedeflerini destekleyecek bir plan sunar. Aynı zamanda, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan, uygun amaç ve hedefleri belirlememizi sağlar.

Effective Web Development Solutions

Online aktivite için hedefleri ve görevleri belirlerken, müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışırız. Uzmanlardan oluşan takımımız, işinizin, müşterilerinizin ve rakiplerinizin doğru bir analizini yapabilmek için çeşitli uygun araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimlerimizin sonunda, atılacak sonraki adımlara dair öneriler içeren, bulduklarımıza dair kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Süregelen Performans Stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler, size tamamen şeffaflık sunar ve akabinde süregelen performans optimizasyon stratejinizi geliştirir.

Davranışı Optimize Eden Projeler

Girişim teknolojileri ile davranışı optimize ederken, etkili bir şekilde proje planlaması yapabiliyoruz. Bunların tümü müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını karşılamak ve ticari hedeflerine ulaştırmak için mümkün olan en etkili şekilde tasarlanır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analizler, sayfa analizleri, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyen denetimi sunuyoruz. Aynı zamanda, başarı için kullandığınız kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerini ve fonksiyonelliğini önceliklendirirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “karakter” yaratma yöntemini kullanıyoruz.Analiz programımızın bazı faydalı özellikleri şunlardır: özel filtreler, otomatikleştirilmiş görevler, olay takibi, huni görselleştirmesi, yardımlı dönüşüm, ziyaretçi akılı, ters hedef yolları ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre daha birçok hizmet.

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Profesyonel analizciler tarafından hazırlanacak raporu okumadan karar vermeyin.


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.