Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar çıkıyor; mobil de bunların önde gelenlerindendir.

Akıllı telefon kullananların sayısı devamlı artmaktadır ve PC kullananların sayısını açık ara geçmiştir. Bu nedenle bu kanal üzerinden hedef kitleye ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, telefon ekranında kolayca göz ardı edilebilen standart banner reklamlarının ötesinde, güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu nedenle hedef kitleye her zaman her yerde ulaşım imkanı verir.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel seviyede bir iletişim için geniş bir yelpazede seçenekler sunar. Günümüzde hedef kitleyi sadece yaşa, cinsiyete veya lokasyona göre değil, aynı zamanda ilgi alanına ve mobil arama geçmişine göre çok daha spesifik bir şekilde belirleyebiliyoruz.

Web siteleri geliştirme konusunda uzman olarak, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanır. Önde gelen, profesyonellerden oluşan bir mobil pazarlama takımı olarak, mobil kampanyanızın strateji anahatları, kitle profili çıkarılması, kampanya tasarımı ve gelişiminden, teslimat ve raporlamaya kadar tüm süreçlerini yönetebiliriz.

Google'ın kendi blogundan yayınladığı bir yazıya göre 21 Nisan 2015'den sonra mobil uyumluluğu olmayan siteler Google'ın gözünden düşecek.

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Bizimle iletişime geçin ve mobil uyumluluk konusunda Google'ın gözünden düşmeyin.


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.