Reputation Managment Services

İtibar Yönetimi

Online itibarınızı oluştururken aynı zamanda görünürlüğü arttırır, marka değeri oluşturur ve taraftarlık oluşumuna yardım eder.

İtibar yönetimi, firmanın arama motorlarındaki itibarına yarımcı olarak, online görünürlüğü artırmayı ve web sitesine ziyaretçi çekmeyi amaçlar. İletişimi artırarak ve “etkileyeni etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Online itibar yönetimi hem marka ve anahtar kelime içeriğiyle gelen olumlu arama sonuçlarını arttırmak veya marka, anahtar kelime için yapılan arama sonuçlarında görünen olumsuz içeriği yok etmek için kullanılabilir.

Sosyal medyada içerik tanıtımının yanı sıra, sosyal takip, online halka ilişkiler servisleri, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma gibi geniş bir yelpazedeki hizmetlerle online itibarınızı baştan sona yönetmeyi teklif ediyoruz. Medya bağlantılarından oluşan büyük ağımız, online dünyadaki markanız adına yarattığınız her şey için yeri ve zamanı bilmemizi sağlar. Böylece bütün fırsatlardan yararlanılır ve tüm içerik hedef kitle göz önünde bulundurularak yaratılır.

Bunlara ek olarak, şirketinize, ürünlerinize veya hizmetlerinize dair internette yayınlanan her türlü geri bildirimi yakalayacak İtibar Yönetim Raporu sunmaktayız. Raporları olumlu ve olumsuz reklamları göstermesi için bölümlendirmekteyiz. Online itibar oluştururken, olumlu geribildirim ne kadar önemliyse, arama motoru sonuç sayfalarında görünen olumsuz yorum veya incelemeleri takip etmek de bir o kadar önemlidir. Bunu yapmamak, markanız adına olumsuz itibar oluşturma riski yaratır ve online satışlarınız ve kaynaklarınız üzerinde ciddi bir etki yaratabilir. Neyse ki deneyimli takımımız, itibar yönetiminin her yönünü yönetmek üzere hazırlanmıştır. Tüm geribildirimi düzenlerken, bir taraftan da hepsini online veri tabanımızda saklamamızı sağlayacak yazılımlarımız ve teknolojilerimiz bulunmaktadır.

Effective Web Development Solutions

Şirketiniz, ürününüz veya hizmetiniz hakkında internette bulunan geribildirimleri bulunduran itibar yönetimi raporları sunuyor, aynı zamanda raporu olumlu ve olumsuz reklam olarak kategorilendiriyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında çıkan, satışlarınızı etkileyebilecek, markanıza olumsuz itibar yaratabilecek olumsuz yorum ve incelemeleri takip etmek önemlidir. Gerekli yazılım ve teknolojilere sahip olmamız sayesinde, takımımız tüm itibar yönetimini sürdürebilir ve bütün bilgileri veri tabanımızda saklayabilir.

Çevrimiçi İtibar Yönetimi

Sosyal Etkileri Görüntüleme

Olumsuz İçeriği Filtreleme

Olumlu İçeriği Dahil Etme

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör

Her işletme için markalaşmanın ilk adımı daima itibardır.İtibar yönetimini; sosyal medya ,çeşitli kurum ve kuruluşlarla destekler, müşterilerinizin gözünde markalaşma imgelemini kazandırmaya yardımcı oluruz.

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Bizimle bugün iletişime geçin, itibarlaşma yolundaki ilk adımınızı atın!


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.