Tam Hizmet Dijital Yaratıcı Ajans

Sizlerin istekleri doğrultusunda müşterilerinizin artmasına yönelik çalışmalar yaparız.

Sosyal Medya Pazalama

Etkili bir sosyal strateji, katılımcı kitlenin büyümesini, sosyal varlığın sürmesini ve şirketin takipçileriyle kaynaşmasını sağlar.

Search Engine Optimization

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, müşterilerimize ciddi oranda satış artışı, karlılık ve maliyet verimliliği sağlayan görünür ve etkili arama sonuçları sunar.

Yerel SEO

Yerel SEO web sitenizi yerel listelerin başına taşıyarak, işinizin görünürlüğünü arttırır.Yerel iş sahiplerinin siteleri için coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyaçları vardır.

Email Pazarlama

Yeni müşterilere, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi verimli ve etkili bir şekilde tanıtabilmek için, kitlenizin her bölümüne özel pazarlama kampanyaları üretiyoruz.

Tık Başı (PPC)

Büyük arama motorlarının ilk sayfasında görüntülenme sonucu, markanızın çok daha fazla kişiye erişmesini ve görünür olmasını sağlar.

Dönüşüm Oranı

Geri Dönüş Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüşme oranını arttırarak sitenin performansını destekler.

İçerik Pazarlama

Her müşterimiz için özel olarak tasarlanmış içerik pazarlama stratejileri üretiyoruz.

Web Tasarım

Bir web site sadece ilgi çekmemelidir.Müşterinin satın alma oranını arttırmalıdır.

Web Geliştirme

Sizleri tam potansiyelinize ulaştırmak için web geliştirmenin her yönünde deneyimimiz vardır.

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar çıkıyor; mobil de bunların önde gelenlerindendir.

Dijital Danışmanlık

Müşterilerimizin satış stratejilerine ulaşmaları için sizlere danışmanlık yapıyoruz.

İtibar Yönetimi

Oline itibarınızı oluştururken aynı zamanda marka değeri oluşturur ve taraftarlık oluşumuna yardım eder.

Stratejimiz ve Deneyimimiz Bulunmaktadır

Arama takımımız, PPC’nin yanı sıra hem sayfa içi hem sayfa dışı SEO konusunda uzmanlardır. Müşterilerimiz için arama motoru sıralamalarını yükseltme konusunda başarımızı kanıtlamış durumdayız.Stratejilerimiz aşağıda belirtilen üç hedeften bir veya daha fazlasına ulaşmak üzere tasarlanmıştır.

Cezbet

Hedef kitlenizin sosyal ağlar üzerinden sitenizi ziyaret etmesini sağlayın

Cesaretlendir

Etkili kişiler ve sitelerle diyaloğu cesaretlendirin

Teşvik Et

Hedef kitlenizin sosyal ağlar üzerinden sitenizi ziyaret etmesini teşvik edin

Biz güçlü dijital pazarlama çözümleri sunan bir tam hizmet ajansıyız. Kazandıran çözümlerimiz ve deneyimimiz birkaç anahtar alanda harika sonuçlar sunmamıza yardımcı olmakta; arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve dijital pazarlama. Bu kombinasyon birçok müşterimizin kendi müşterileriyle daha iyi bir iletişim kurmasına yardımcı olmuştur.

Uzmanlardan oluşan takımımız, müşterilerimize devamlı olarak olağanüstü sonuçlar ulaştırmaktadır. Tam hizmet sunan bir dijital pazarlama ajansı olarak, müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar ulaştırabilmek için arama teknolojilerindeki yaratıcı fikirlerimizle deneyimlerimizi kombine ediyoruz. Sosyal medya tanıtımını kullanıp müşterilerinizin markanıza katılımını sağlayarak, müşterilerinizle sürdürülebilir ve anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olmaktayız.

Müşterilerimizin Yorumları

Tüm Müşteri Yorumları

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör