Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Geri Dönüş Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüşme oranını arttırarak sitenin performansını destekler. CRO aynı zamanda satış miktarını, linke tıklama oranlarını ve diğer belirlenmemiş hedefleri, sitenize gelen trafiği arttırmak zorunda olmadan yükseltmeye yardımcı olur.

Geri dönüş oranı aynı zamanda tüm trafik kaynaklarından ve yürüttüğünüz kampanyalardan gelen yatırım karlılığını etkiler; bu nedenle geri dönüş oranı ne kadar yüksekse, yatırım karlılığı da o kadar yüksek olur.

CRO, sitenizin değerini tüm ziyaretçiler için arttırarak dijital pazarlamanın neredeyse her yönünü iyileştirir. Bu devamlı değişim, CRO'daki kalıcı değişimlere bağlıdır ve testler tamamlandıktan çok sonra bile yerinde kalır. Bu şekilde, bundan 4 yıl sonra tamamen yeni bir site kurmaya karar verseniz bile, şu anda yürütülmüş olan testlerin sonuçlarını kullanabilirsiniz. Bu bilgiler, bir sonraki girişiminizde kullanabileceğiniz bir bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A/B Testi

Daha İyi Yatırım Karlılığı

İşbirliğimizin en başından etkili bir iletişim kurmanın, kar, müşteri sadakati ve market payı artışı gibi ölçülebilir fakat spesifik hedefler için bir “test yolu” yaratmamızı sağlar.Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işinizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, endüstrinizin net bir şekilde anlaşılabilmesi için sitenizi ve kampanya araştırmasını içerir. Aynı zamanda piyasadaki güncel pozisyonunuzu, ana rakiplerinize karşı belirler.

Effective Copyrighting

Devamlı araştırma, azimli gelişme, titiz testler ve raporlarla, uzun vadeli hedeflere ulaşmaya yönelik çalışmaktayız. Uzmanlardan oluşan takımımız, müşteri katılımını ve geri dönüş oranını arttırmaya yönelik stratejiler geliştirirken, kullanıcılarınızın web sitenizle hangi yollarla etkileşime girdiğini detaylı olarak analiz edecektir.Detaylı bir denetim, web sitenizin performansını etkileyebilecek tüm potansiyel engelleri belirler ve tasfiye eder. Eksiksiz bir analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve işinizin ihtiyaç ve hedeflerini destekleyecek bir plan sunar. Aynı zamanda, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan, uygun amaç ve hedefleri belirlememizi sağlar.

Referanslarımız

Tüm Referansları Gör

Online aktivite için hedefleri ve görevleri belirlerken, müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışırız. Uzmanlardan oluşan takımımız, işinizin, müşterilerinizin ve rakiplerinizin doğru bir analizini yapabilmek için çeşitli uygun araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimlerimizin sonunda, atılacak sonraki adımlara dair öneriler içeren, bulduklarımıza dair kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Raporlarımızda sunulan bilgiler, size tamamen şeffaflık sunar ve akabinde süregelen performans optimizasyon stratejinizi geliştirir.Girişim teknolojileri ile davranışı optimize ederken, etkili bir şekilde proje planlaması yapabiliyoruz. Bunların tümü müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını karşılamak ve ticari hedeflerine ulaştırmak için mümkün olan en etkili şekilde tasarlanır.

Gerçek zamanlı analizler, sayfa analizleri, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyen denetimi sunuyoruz. Aynı zamanda, başarı için kullandığınız kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerini ve fonksiyonelliğini önceliklendirirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “karakter” yaratma yöntemini kullanıyoruz.

Analiz programımızın bazı faydalı özellikleri şunlardır: özel filtreler, otomatikleştirilmiş görevler, olay takibi, huni görselleştirmesi, yardımlı dönüşüm, ziyaretçi akılı, ters hedef yolları ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre daha birçok hizmet.

Bize Projenizden Bahsedin

İzin verin işletmenizin büyümesine yardım edelim

Dönüşüm oranı stratejisi ile paranızın 'tıkırında' çalışmasını sağlayın.


Lütfen detaylar kısmında, size ulaşacağımız en iyi zamanı belirtin.